Oddaj swoje włosy w dobre ręce! Zapraszamy do salonu fryzjerstwa artystycznego DK, w którym styliści wiedzą, jak zadbać o perfekcyjny wygląd i zadowolenie klientów. Fryzjerstwo to nasza pasja, której oddajemy się bez reszty. Dlatego nie osiadamy na laurach i stale doskonalimy naszą wiedzę. Jesteśmy nie tylko wirtuozami nożyczek, ale także doświadczonymi stylistami – dzięki temu naprawdę możesz nam zaufać. W salonie DK pracujemy na kosmetykach marki L'Oréal Professionnel, dzięki którym włosy naszych klientów są piękne, zadbane i odżywione nawet po intensywnej koloryzacji.

Założycielem salonu DK jest Damian Kowalski – mistrz w zawodzie fryzjera, stylista z ponad 12-letnim stażem. To właśnie dzięki jego pasji i zaangażowaniu powstała marka DK-Damian Kowalski „Inspired by hair”, która cieszy się renomą w branży i popularnością wśród klientów. Osobom odwiedzjącym nasz salon możemy zaproponować szeroki zakres usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. Naszą specjalnością są udane metamorfozy. Zajmujemy się kreatywnym cięciem, nie boimy się wymagających koloryzacji i wiemy, jak efektownie upiąć włosy.

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej? Spraw jej prawdziwą niespodziankę. Podaruj jej voucher na usługi fryzjerskie w salonie DK. To upominek, który z pewnością sprawi jej ogromną przyjemność.

Jeśli marzysz o spektakularnej metamorfozie lub chcesz zmienić coś w swojej fryzurze, to odwiedź nasz salon w Łodzi. Znajdziesz nas w prestiżowej lokalizacji – przy samej ul. Piotrkowskiej 114.

damian_versum.jpg
DAMIAN KOWALSKI
Fryzjer Stylista pracujący w zawodzie od ponad 13 lat. Swoje doświadczenie zdobywał pod okiem uznanych fryzjerów w kraju jak i zagranicą. Jego głównymi kryteriami jakimi kieruje się w swoje pracy to pasja i perfekcjonizm.

DK-Damian Kowalski "Inspired by hair" to autorska marka stworzona w 2014 roku, która po dziś dzień zyskuje coraz większe uznanie oraz autorytet w branży fryzjerskiej.
wera_versum.jpg
WERONIKA WOJTYRA

Fryzjer kolorysta - barber przygodę w świecie fryzjerstwa rozpoczęła w naszym salonie. Pod okiem naszych stylistów zdobyła doświadczenie, które przedkłada się na satysfakcję i zadowolenie klientów. 

Do Weroniki można umówić się na usługę koloryzacji, modelowania oraz strzyżenia męskiego.

O więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Search